Navigace

Obsah

Čapí rodinka

Typ: ostatní
qr kod záchrana čapí mámy

To, že máme v Radimi čapí rodinku, ví asi každý. Ale že byl její život ohrožen, možná někteří netuší. Dovolím si touto cestou poděkovat všem zúčastněným, kteří se o záchranu naší čapí mámy postarali a sdílím články zveřejněné na FB stránkách Záchranné stanice Huslík. Předem díky těm, kteří se rozhodli tuto záslužnou činnost finančně podpořit - viz níže uvedený QR kód nebo účet záchranné stanice.

 

Záchranná stanice Huslík 20. červen v 10:05

Opět zdravíme z naší záchranné stanice! 
Rádi bychom představili našeho nového pacienta, čápa bílého. Tato samička se k nám dostala včera po velmi dramatických okolnostech, kdy nešťastnou náhodou došlo k nárazu do drátů elektrického vedení ️ a následně spadnutí do koupacího bazénu. Díky okamžitému zásahu skvělých lidí v obci Radim u Jičína byla rychle vytáhnuta na suchou zem. Naštěstí nemá nic zlomeného, ale potřebuje nabrat síly, abychom ji mohli co nejrychleji vrátit zpět k hnízdišti.
V naší záchranné stanici poskytujeme péči zraněným nebo jinak handicapovaným živočichům, jako je i tento čáp bílý. Chcete-li nám pomoci, existuje několik způsobů, jak podpořit naši práci:
Finanční příspěvek: Každá finanční částka, kterou můžete poskytnout, nám pomáhá pokrýt náklady spojené s péčí o naše pacienty. I malý příspěvek je pro nás důležitý.
Číslo našeho sbírkového účtu: 2100852373/2010
Stravenky pro zvířata: https://davejsmysl.huslikcsop.cz/
Sdílení: Pomozte nám šířit povědomí o naší záchranné stanici a našich pacientech tím, že sdílíte tento příspěvek se svými přáteli a rodinou. Čím více lidí se dozví o naší práci, tím větší podpora nám může být poskytnuta.
Dobrovolnická práce: Pokud máte čas a zájem, můžete se stát dobrovolníkem v naší záchranné stanici. Vaše dovednosti mohou být nepostradatelné pro náš tým.
Každý příspěvek a podpora, kterou nám poskytnete, nám umožní pokračovat v poskytování péče a ochraně pro zraněné živočichy. Věříme, že společnými silami můžeme zajistit, že tento čáp i další zvířata budou mít druhou šanci na život v přírodě.
Děkujeme vám za vaši laskavost a podporu! Vaše příspěvky nám pomáhají dělat to, co nám dává smysl.

 

Záchranná stanice Huslík 21. červen v 10:39
Šťastný návrat!
Máme skvělou zprávu, čapí samice se po krátké rekonvalescenci vrátila zpět ke své rodině. Včera jsme ji vypustili a po chvilkovém rozmýšlení zamířila na hnízdo. Samcovi tak skončilo náročné období, kdy byl na výchovu potomků zcela sám. Věříme, že teď již rodinnou idylku nic nepokazí.
Děkujeme místní obyvatelům za neskutečné nasazení při záchraně a sledování celého příběhu a i Vám všem, kteří jste neváhali a přispěli na péči o zraněné živočichy. Velmi si toho vážíme. Bez Vás by to nešlo! 

❤️

qr kod

hnízdo


Příloha

Vytvořeno: 12. 7. 2023
Poslední aktualizace: 12. 7. 2023 17:45
Autor: Správce Webu