FOTOSOUTĚŽ

o nejlepší fotografii a to z období jara a léta

FOTOSOUTĚŽ
Kulturní komise vyhodnotila došlé fotografie ze zimní fotosoutěže:

1. místo - Kateřina Millerová
2. místo - Martina Nováková

3. místo - Petra Stříbrná a Jaroslava Svejkovská

Výherci najdou své výhry ve schránce společně se zpravodajem. Došlé fotografie budou zveřejněny na webových stránkách obce a použity k propagaci obce. Ve zpravodaji najdete vítězné fotografie v zimních číslech vzhledem k tématice :-).

Obecní úřad Radim nově vyhlašuje další soutěž o nejlepší fotografii a to z období jara a léta. Tři nejlepší fotografie vybere kulturní komise do konce listopadu 2022.  Vítězné fotografie, včetně uvedení autora, budou zveřejněny na webových, facebookových stránkách obce a v obecním zpravodaji.
Pravidla soutěže:
- účastnit se může pouze občan s vazbou k obcím: Radim, Studeňany, Lháň, Tužín, Podhájí (trvalý pobyt, chalupář, apod.)
- fotografie bude pořízena v našich vískách (ideálně viditelný nějaký "radimský" prvek)
- fotografie bde zaslaná na e-mail zpravodaj@obec-radim.cz nejpozději dne 30.10.2022 - v předmětu zprávy bude uvedeno "fotosoutěž"
- každý může do soutěže poslat max. 5 fotografií
- účastník soutěže souhlasí s bezplatným využitím zaslané fotografie k potřebám obce (gratulace, pozvánky, zveřejnění na webu apod.)
Cenami jsou  poukázky na nákup zboží v místní prodejně ve výši:
1. místo - 300 Kč
2. místo - 200 Kč