INFO PRO OBČANY

info z obecního úřadu

Vážení spoluobčané,
obnovujeme úřední hodiny obecního úřadu v Radimi každou středu 16-19 hod, avšak za dodržení určitých omezení - nutno mít zakrytá ústa a nos a vstupovat pouze po jednom. Prosíme o dodržování rozestupů min. 2 metry v případě čekání! Pokud není nutná Vaše osobní návštěva, prosím vyřizujte své potřeby s obecním úřadem přednostně elektronicky nebo telefonicky -
731409498 - Stříbrná, 775641950 - Danišová, e-mail: urad@obec-radim.cz, DS: szfj9sk),  popř. prostřednictvím poštovních služeb (Radim 8, 507 12  Radim).

Od 22.4.2020 je možné uzavírat nájemní smluvy na hrobová místa a to vždy ve středu od 18 do 19 hodin. Zastupitelstvo obce dne 15.4.2020 schválilo návrh Smlouvy o nájmu hrobového místa a to na dobu 10 let. Schválilo nájemné 5Kč/m2/rok a cenu za služby spojené s nájmem 120,- Kč/hrobové místo/rok. Dotazy ohledně těchto nájemních smluv či domluva jiného termínu k podpisu smlouvy na tel.775641950 - Danišová.

Dále připomínáme nabízenou pomoc našim občanům. Pokud byste měli jakýkoliv problém v souvislosti s touto mimořádnou situací (ať by se týkalo případné karantény, nákupu potravin, léků, chybějících informací či dalších souvisejících problémů a dotazů) neváhejte telefonicky kontaktovat Zdeňku Stříbrnou nebo Marcelu Danišovou (kontakty viz výše), případně pište na e-mail urad@obec-radim.cz . Potřebuje-li někdo ze starších občanů zajistit nákup, obraťte se přímo na Zdeňku Adolfovou na tel. 725457816.

Nezapomínejte na povinné nošení roušek na veřejnosti - pokud někdo nemá, kontaktujte Zdenu Adolfovou - na obecním úřadě máme roušek dostatek (dospělých i dětských), které pro vás ušily místní švadlenky.

Prosíme vás o ohleduplnost ke spoluobčanům a dodržování vládních nařízení.

Zdeňka Stříbrná, starostka

Marcela Danišová, místostarostka