Radim - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Opatření Obecního  úřadu k regulaci  spotřeby vody

součást  PROVOZNÍHO ŘÁDU VODOVODU  RADIM

Regulace:

a) V prvním stupni, kdy voda  ve vodojemu Radim a vodojemu Tužín  poklesne po dobu 48 hodin o  20% , obecní úřad  vyhlásí zákaz  zalévání zahrad, zahrádek, mytí vozidel a napouštění bazénů. Tento  zákaz  bude platit  po dobu, než   se  hladiny vody ve vodojemu Radim a vodojemu Tužín nevyrovnají  na hodnotu  normálu a setrvají   na hodnotě minimálně 24  hodin.

b) Ve  druhém stupni, kdy  voda ve vodojemu  Radim a vodojemu Tužín poklesne po  dobu 24 hodin o 50%, obecní  úřad  vyhlásí  zákaz používání pitné  vody mimo účely osobní  spotřeby a napájení  zvířat a začne  časová  regulace dodávek vody. Toto opatření bude platit do  doby  než bude  dosaženo  limitů pro vyhlášení  prvního  stupně.

Občané o této regulaci budou informováni prostřednictvím SMS zpráv (kdo ještě nená nastaveno, nahlaste prosím svoje tel. číslo obecnímu úřadu) a webových stránek obce, příp. jiným dostupným způsobem.

Datum vložení: 10. 8. 2022 23:12
Datum poslední aktualizace: 10. 8. 2022 23:16